Listy Jindřichohradecka 10. a 11. 5. 2006

Vyhráli. Radek Arenberger a Jiří Kronika (1.), Ondřej Kříž a Petr Daněk (2.) - všichni Práčata Rapšach a Petr Janíček a Václav Studený (3.) - Pěšáci z Č. Krumlova. Tak se jmenují starší žáci, jejichž hlídky obsadily medailové příčky v mistrovství Jihočeského kraje v Turistickém závodě. Ten uspořádal oddíl Práčata z Rapšachu na Suchdolsku.Mistrovství Jihočeského kraje v turistickém závodě, který je běžeckým terénním závodem, uspořádal v Rapšachu na Suchdolsku místní oddíl Práčata. Na trase plnily řady úkolů dvoučlenné hlídky žáků a dorostenců (na snímku jsou Lukáš Ševčík a Pavel Bednář). Závodníci se pohybovali podle azimutu a mimo jiné museli překonávat překážkovou dráhu.